Jõgeva valla nädala eelinfo 22.01–28.01.2024

Esmaspäev, 22. jaanuar

Kell 13 algab Jõgeva vallavalitsuse istung.

Teisipäev, 23. jaanuar

Kell 11–13 külastavad vallavanem Taavi Aas ja abivallavanem Viktor Svjatõšev Torma ettevõtet Rauduks OÜ.

Kell 15 toimub Jõgeva vallavalitsuses Jõgeva valla eakate nõukogu koosolek.

Kolmapäev 24. jaanuar

Kell 10 algab sotsiaalosakonna ja  Sotsiaalkindlustusameti töötajate ühine koosolek, et saada informatsiooni, mida uut on toimumas ja muutumas 2024. aastal.

Neljapäev, 25. jaanuar

Kell 14 toimub Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse ruumides (Aia 2, Jõgeva) Jõgeva maakonna NEET-noortele suunatud projekti „Iga Jõgevamaa noor on ühiskonna osa" koosolek.

Kell 14 algab Jõgeva vallavolikogu istung volikogu saalis, Suur tn 5, Jõgeva linn.

Reede, 26. jaanuar

Kell 11 avatakse Sadala noortekeskuse uued ruumid.

Kella 13–18 on Sadala noortekeskuse avamise puhul erinevad tegevused. Kavas on disko/DJ ring, muffinite kaunistamine ja mängimine.

Laupäev, 27. jaanuar

Kell 20 algab Kuremaa lossis Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa kontsert. Pilet 20/17 eurot. Osta pilet fienta.com.

Pühapäev, 28. jaanuar

Kell 11 on jumalateenistus EELK Jõgeva kirikus (Turu 2a).

Kell 11 algab Jõgeva Jehoova tunnistajate koguduses pooletunnine loeng „Tõendid Jumala olemasolust meid ümbritsevas maailmas".

Kestvad sündmused

EELK Laiuse Püha Jüri koguduse jumalateenistused toimuvad iga kuu teisel ja neljandal pühapäeval kell 13.

Palamuse ja Laiuse koguduse ühine piibliring koguneb kuu 1. ja 3. neljapäeval Palamuse koguduse kantseleis ning kuu 2. ja 4. neljapäeval Laiuse pastoraadis. Piibliring toimub maini.

Pühapäeviti kell 13 laulukoori harjutused EELK Jõgeva koguduses.

26. jaanuarini Eesti vaimse kultuuripärandi nimistu rändnäitus „Pärand elab" Palamuse rahvamajas.

30. jaanuarini rändnäitus „Ettevõtlik maanoor" Torma rahvamajas. Maaelu Teadmuskeskuse maaeluvõrgustiku teenistus on koostanud Eesti maaelu arengukava 2014–2020 projektide rändnäituse, mille eesmärk on esile tõsta ettevõtlikke maanoori läbi noorte osalusega projektide ning näidata, mida Eesti maaelu arengukava 2014–2020 (MAK) toetuste abil nii põllumajanduses kui ka maaelus tehtud on. Nende lugude kaudu on soov erinevaid ideid ja noori esile tõsta ning samal ajal innustada ka teisi noori.

31. jaanuarini Jõgeva kunstikooli õpilastööde näitus „Meeleolude põimumine" Jõgeva linnaraamatukogus. Juhendaja Piret Järv.

7. veebruarini Jõgeva kunstikooli õpilastööde näitus „Aasta jagu kasse" kunstikooli fuajees Piiri 1, Jõgeva. Näitus kassidest on pühendatud lõppevale Hiina kalendri kassiaastale. Näituse

pidulik lõpetamine toimub 6. veebruaril kell 15. Näitusel on väljas maalid, joonistused ja keraamika. Õpilaste töid on juhendanud Elita Järvela, Vivian Klimušev ja Piret Järv.

16. veebruarini Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia tekstiili eriala üliõpilaste valmistatud käsitööesemete näitus „Sumesoe näputöö" Betti Alveri muuseumis.

24. veebruarini tulmenäitus Palamuse muuseumis. Näitus koosneb 2023. aastal muuseumile annetatud esemetest.

Jälgi sündmusi: www.kultuurikava.ee (Jõgevamaa, Jõgeva vald)

Jõgeva kinokava: www.piletikeskus.ee/collection/jogeva-kino