Vallavalitsuse 22. jaanuari istungil

• Kiideti heaks hajaasustuse programmi aruanne.
  • Määrati Rohe küla Kase, Vana-Uuetoa ja Tõnise ning Siimusti alevikus Suka tn 3 kinnisasjade jagamisel moodustatavatele katastriüksustele koha-aadress ja sihtostarve.
  • Anti ehitusluba päikeseelektrijaama rajamiseks Endla külla Margupõllu ja Margupargi katastriüksustele.
  • Anti ehitusluba Õuna külas Kullerkupu kinnistul asuva teenindushoone laiendamiseks.
  • Anti kasutusluba Jõgeva alevikus Muru tn 5 asuvale aretuskompleksi ümberehitusele.
  • Otsustati korraldada riigihange Jõgeva Valla Hoolekandekeskusele nelja sõiduauto kasutusrendile võtmiseks.
  • Otsustati kanda Jõgeva Vallavalitsuse bilansist välja seisuga 31.01.2023. a kinnisvarainvesteeringud ja materiaalne põhivara soetusmaksumusega alla 10 000 eurot.
  • Anti nõusolek riigihanke „Jõgeva linnas Piiri tn 4 asuva hoone ja rajatiste lammutamine ning lammutusega kaasnevate ehitustööde tegemine" tulemusel 30. juunil 2023 sõlmitud hankelepingu nr 4-7/222-1 muutmiseks lepingu esemeks olevate tööde osas.
  • Otsustati tunnustada tiitliga „Jõgeva valla aasta tegu 2023" järgmisi ettevõtmisi: Jõgeva spordihoone valmimine, ööklubi Saekaater sündmused, Kaunite Kunstide Kodu avamine ning anda eripreemia linnakass Mitule.
  • Nimetati Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogus liikme õiguste teostajaks abivallavanem Asso Nettan.

PROTOKOLL