« Tagasi

Koalitsioonilepe Jõgeva valla juhtimiseks sai allkirjastatud

Koalitsioonilepingule kirjutasid alla Keskerakonna, Reformierakonna ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna valimisnimekirjade esinumbrid Aare Olgo, Raivo Meitus, Mati Kepp ning uue volikogu koalitsiooni liikmed ja asendusliikmed. 

 

20. oktoobril allkirjastasid Keskerakond, Reformierakond ja Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kuremaa lossis koalitsioonilepingu, millega kinnitati Jõgeva valla juhtimine järgnevaks neljaks aastaks.

Jõgeva vallavanema kandidaat Aare Olgo (KE) rääkis, et koalitsioon sündis kiiresti. „Kõik osapooled tahavad edasi minna ning suuri lahknevusi ei olnud," sõnas Olgo. Ta kinnitas, et eesmärk on võimalikult kiiresti ühise mütsi alla jõuda ja oluline on arvestada kõigi ühinenud piirkondade huvidega. „Väiksemate kohtade kandidaadid, kes volikokku ei pääsenud, kaasatakse komisjonide töösse, et ka nende piirkonna huvid oleks esindatud," selgitas Olgo. Volikogu esimehe kandidaat Raivo Meitus (RE) märkis, et koalitsioonileping on kompromiss kõikide ettepanekutest. Meitus sõnas, et lepingusse ei jäänud utoopilisi lubadusi ja ees ootab pigem tasane tõus. Raivo Meitus väljendas lootust, et koostööpartnerid on auväärsed ja sõnapidajad mehed ning selja taga keerutamisi toimuma ei hakka. Abivallavanema kandidaat Mati Kepp (SDE) lisas, et ees ootavad kiired ajad – tuleb hoida kainet meelt ning tasakaalukust. 

Koalitsioonilepe Jõgeva valla juhtimiseks aastatel 2017–2021