Jõgeva Spordikeskus

20.10.16

 

NB! SA Jõgeva Sport on likvideeritud.
1. jaanuarist 2015. a jätkab sihtasutuse tegevust Jõgeva Linnavalitsuse hallatav asutus Jõgeva Spordikeskus. 

Jõgeva Spordikeskuse eesmärkideks on sportimisvõimaluste loomine ja võimaldamine linnas ning Jõgeva Spordikeskuse kasutusse või omandisse antud vara majandamine ja arendamine.
 
Jõgeva Spordikeskuse hallata on 3 spordibaasi.

 

Spordikeskus Virtus (A)
Aia 40, 48304 Jõgeva
Spordikeskus Virtuse suur pallimängude saal on 40x20 m mõõtmetega. Suures saalis asub 400 istekohaga tribüün. Suures pallimängude saalis saab harrastada korvpalli, jalgpalli, saalihokit, tennist ja võrkpalli. Spordikeskus Virtus aeroobikasaal on 17x12 m. Aeroobikasaalis saab tegeleda aeroobika ja võimlemise erinevate vormidega ning mängida lauatennist. Maadlussaal on 17 x 12 m. Olemas on veel jõusaaal ja saun. Majutusteenuses on viis 2-3 kohalist tuba ja viis 6-8 kohalist tuba. Majutusteenuses on olemas invatuba liikumispuudega külastajate jaoks.
 
 
 
 
 
 
Jõgeva linna Staadion (B)
Lai 9, Jõgeva
Jõgeva linna staadioni avamine toimus 2006 aasta 9. septembril. Jõgeva linna staadion asub aadressil Lai 9, Jõgeva linn. Peasissepääs ja parkimine toimub Piiri tänavalt.
Jõgeva linna staadioni kompleksi kuulub 260 kohalise tribüüni, 400 m ringiga ja tartaanist jooksurajakattega peastaadion(kaheksa jooksurada lõpusirgel, kuus jooksurada kurvides ja tagasirgel) ning 257 m ringiga ning kummiplaatidega kaetud jooksurajaga abistaadion. Peastaadioni kõrval asub 65m x 35m uisuväljak.
 
Jõgeva linna tenniseväljakud (C)
Aia 34 c, Jõgeva
10. septembril 2009 avati Jõgeva linna tenniseväljakud. Kompleksis on kaks kunstmuru kattega tenniseväljakut.
 
 
Aia 40, 48304 Jõgeva
Tel: 772 1922
Toimetaja: MARGE TASUR

SA Betti Alveri muuseum

20.10.16

„Jõgeva ja Pedja vahel" on Betti Alveri kirjutatud luuletus. Jõgi ja raudtee on Jõgeva kaks olulisemat sümbolit. Nii nagu kirjanik on oma elu ja loominguga omakorda selle paiga sümboliks saanud.
23. novembril 2006, kui möödus 100 aastat Jõgevalt pärit kirjaniku Betti Alveri sünnist, avati tema sünnikodus raudtee ääres muuseum. Lähemalt saab tutvuda poetessi perekonnaloo ja loominguga, vaadata fotosid. Tähelepanu kõidab kunstnik Ilmar Kruusamäe poolt maalitud Betti Alveri portree. Muuseumi väikesed toakesed on valgusküllased nagu Alveri looming. Väljapanekud on Jõgeva linna ajaloost. Lisaväärtuseks on väike saal, kus on võimalik korraldada nii luuleõhtuid kui teatrietendusi, samuti näitusi. Saali lava osa on pühendatud Jõgevalt pärit heliloojale Alo Mattiisenile, kus saab vaadata videomaterjale ja kuulata tema heliteoseid.

 

Betti Alveri muuseum
Jaama 3B, Jõgeva
Tel: 668 1098
GSM: 5191 8002

Juhataja: Toomas Muru
toomas@bettimuuseum.eu

Toimetaja: MARGE TASUR

SA Jõgeva Linna Sotsiaalmaja

20.10.16
Sotsiaalteenuste osutamiseks asutati Jõgeva linna poolt SA Jõgeva Linna Sotsiaalmaja, mis alustas oma tegevust 2007. aastal.
Sihtasutus osutab sotsiaalteenuseid eelkõige Jõgeva linnas elavatele ja Eesti rahvastikuregistris Jõgeva linna aadressile kantud isikutele.
 
Sotsiaalmajas osutatavad teenused on: eluruumi tagamine, varjupaigateenus (öömajateenus) ja tasulised koduteenused. Lisaks pesupesemise- ning transporditeenus sotsiaalmaja klientidele. Samuti osutatakse erihoolekandeteenust kuuele toetatud elamise kliendile. 
 
SA Jõgeva Linna Sotsiaalmajal kasutada ka ruumid Nurme tn 7 hoones, kus on avatud Taaskasutuskeskus.
 
 
Toimetaja: MARGE TASUR