Novembris toimub linnas eakatele kaks koolitust

13. november, esmaspäev – "OSKA AIDATA! Esmaabi teabesari eakatele" I osa. Kell 11–13. Jõgeva kultuurikeskuses. Korraldab EPR Jõgevamaa Selts. Osalemine tasuta!

Registreerimine ja lisainfo: Egelt Põhjala /5816 1378 /egelt@jogevakultuurikeskus.ee (Sellel koolitusel on ka teine ja kolmas osa, talvel ja kevadel.)

22. november, kolmapäev – Liikluskoolitus väärikamatele kodanikele. Kell 11–12:30. Jõgeva kultuurikeskuses. Korraldab Õnneleid Liikluskool. Osalemine tasuta!

Registreerimine ja lisainfo minult – Egelt Põhjala /5816 1378 /egelt@jogevakultuurikeskus.ee  (Siin on vajalik kindlasti grupp täis saada! Vähemalt 20 inimest.)
Koolitus on mõeldud eakatele inimestele, kes on veel piisavalt vitaalsed, et osaleda igapäeva liikluses, kuid vajavad abi ja toetust areneva liikluskeskkonna mutuustega toimetulekul. Grupi soovitatav minimaalne suurus on 20 inimest, maksimaalne osalejate arv ei ole piiratud.