Jõgeva põhikooli projekteerimise ja ehitustööde leping on allkirjastatud

Täna, 29. septembril allkirjastasid Jõgeva linnavalitsus ja OÜ KRC Ehitus lepingu Jõgeva põhikooli koolihoone projekteerimiseks ja ehitustöödeks. Ehitustööde maksumus on ligi 5,7 miljonit eurot, millest suurem osa kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Linnavalitsus kuulutas juunis välja riigihanked ehitustööde ja omanikujärelevalve teostajate leidmiseks. Ehitustöödele laekus neli pakkumust, mis avati 24. augustil. Vaatamata kardetud ehitushindade kallinemisele oli projekti eelarve hästi koostatud ning tervelt kolm pakkumust osutusid odavamaks kui hanke eeldatav maksumus.

Uue kooli ja raamatukogu projekteerimistööd algavad oktoobris. Kui ilmaolud lubavad, alustatakse aasta lõpus ka lammutustöödega. Hankelepingu täitmise tähtaeg on 31. jaanuar 2019. Hanke tingimustes oli ette nähtud võimalus, et linn võib suurendada hankelepingu tööde mahtu ja tellida lisaks koolihoone ehitusele uue linnaraamatukogu hooneosa ehitustööd. Saame rõõmuga tõdeda, et linnal on piisavalt rahalisi vahendeid uue raamatukogu ehituseks. OÜ KRC Ehitus ja Tartu Ehitus AS ühispakkumuses pakutud linnaraamatukogu ehitustööde maksumus on 530 000 eurot. Raamatukogu ehitustööd peaks samuti valmima 31. jaanuariks 2019.

LOE LISAKS:

Ligi seitsmemiljoniline ehitus toob Jõgeva põhikooli ühe katuse alla

Jõgeva põhikooli ehitus algab sügisel

Jõgeva saab põhikooli remondiks aastaeelarvest suurema summa

Jõgeva põhikool saab kauaoodatud eurotoetuse

Jõgeva põhikooli rekonstrueerimise hetkeseis ja väljavaated