Noorte Töösuvi

2.05.17

 

KONKURSS 

 

Hea Jõgeva linnas elav noor, vanuses 13-26 eluaastat, kutsume Sind kandideerima Jõgeva linna malevasse.

Malev toimub 7 päeva,  26. juuni- 2. juuli 2017. Tööd tehakse neist 5 päeval ja  4 tundi päevas. Lisaks tööle ja lõunasöögile ootab Sind tore aeg karjääriteemalisel koolitusel ja ööbimisega matk Peipsi ääres.

Maleva töödeks on Jõgeva Põhikooli remondieelne kolimine.

Malevlane teeb lepingu Jõgeva Linnavalitsusega ja palka makstakse vastavalt tunnitasu alammäärale (2,78 €/ tund).

Malevas on kohti 15 noorele ja sinna kandideerimiseks palun esita 18. maiks oma CV aadressil kaire.sakjas@jogeva.ee või too Jõgeva Linna Noortekeskusesse. Töövestlused toimuvad 29 ja 30 mai.

Täpsem info  telefonil  588 61 856 või e-mailil kaire.sakjas@jogeva.e

 

CV vormi leiab lehe lõpust.

 

CV  TÖÖTUBA

Noortele, kellel veel puudub CV ning tööle kandideerimise kogemus või kes soovivad selles vallas end täiendada, toimub 8. mail algusega kell 15.30 Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli arvutiklassis tasuta töötuba, mille viib läbi Anneli Peterson Jõgevamaa Rajaleidja keskusest. Koolituse käigus valmib kõigil osalejatel cv ja saadakse ettevalmistus vestluseks. Töötoas osalemiseks tuleb end registreerida kirjutades oma osalemissoovist aadressile kaire.sakjas@jogeva.ee.

 

Noortemaleva toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

 

Projekti rahastajad

Toimetaja: VEIGO MANDRE